بررسی نفرات پرسپولیس و استقلال/ دست باز آبی ها بر روی نیمکت

[ad_1]

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که پرونده دو تیم در نقل و انتقالات تابستانی به پایان راه خود نزدیک شده، احتمالا تیم منصوریان برای حضور در فصل جدید نیمکت کامل تری نسبت به پرسپولیسی داشته باشد که می‌توانست در نقل و انتقالات دست به خریدهای بیشتری بزند.

 پرسپولیس بازیکنانی همچون منشا، خلیل زاده، مصلح و نعمتی را در اختیار گرفته در شرایطی که استقلال شجاعیان، منتظری، جباری، بیت سعید و سجاد شهباززاده رابه تیم خود اضافه کرده.

در مرکز دفاع استقلالی ها بازیکنانی همچون پادووانی، منتظری، مجید حسینی، مگویان و فرشید باقری را در اختیار دارند، پرسپولیس در این پست می تواند از حضور سید جلال، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده و حتی حسین ماهینی سود ببرد. آبی پوشان در سمت راست دفاع وریا غفوری را در اختیار دارند و پرسپولیس هم از حضور محرمی و ماهینی در این پست سود می برد. استقلال در سمت چپ خط دفاع میلاد زکی پور و یعقوب کریمی را در اختیار دارد و پرسپولیس شایان مصلح را در این پست در اختیار گرفته و از ماهینی و ربیع خواه نیز می تواند به عنوان جایگزین استفاده کند.

 

اما تفاوت مهم دو تیم که نیمکت استقلال را کامل تر از پرسپولیس می کند در مرکز زمین و خطوط تهاجمی است. پرسپولیسی ها در حال حاضر مسلمان، کامیابی نیا، احمدزاده، ربیع خواه، کرمی، نعمتی و بشار رسن را در این منطقه در اختیار دارند در حالی که استقلال با حضور ابراهیمی، نورافکن، چشمی، جباری، اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری مرکز زمین خود را تکمیل می کنند.

در خطوط تهاجمی آبی پوشان از حضور بازیکنانی همچون بیت سعید، شجاعیان، شهباززاده، قربانی، قائدی و محسن کریمی سود می برند و پرسپولیس هم منشا، علیپور و امیری را در اختیار دارد و هنوز مشخص نیست مهدی طارمی در فصل آینده در این تیم حضور داشته باشد.

با مقایسه نیمکت دو تیم به این جمع بندی می‌رسیم استقلال دارای نیمکت کامل تری از پرسپولیس باشد که این مسئله می تواند انتخاب های بیشتری را در اختیار منصوریان قرار دهد. اما در تیم برانکو شاهد چنین وضعیتی نیستیم. به خصوص در خطوط تهاجمی که مرد کروات انتخاب های زیادی در اختیار ندارد و در صورت خروج طارمی از پرسپولیس باید به فکر خرید بازیکن تازه باشد. همچنین در پست هافبک نیز پرسپولیس کم بازیکن تر از استقلال است به خصوص که برانکو ثابت کرده تنها به چند بازیکن ثابت در این پست بازی می دهد.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *